nani IRO | Sen Ritsu Flanel
nani IRO voor KOKKA
Collectie Sen Ritsu
!00% Flanel Katoen
Stofbreedte 106 cm
€ 23,00 per meter
De stof is te bestellen per 10 cm met een minimum afname van 20 cm, wil je 0,50 meter bestellen voer dan het aantal 5 in, uiteraard wordt de stof aan een stuk geleverd.
KATOEN
Een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken.
Veel van onze katoenen zijn van biologische teelt. Biologisch katoen is veelal iets duurder dan conventioneel katoen, omdat er geen chemische bestrijdingsmiddelen worden gebruikt. De opbrengst per oogst is dan relatief minder.
Katoen leent zich goed voor allerlei verschillende projecten zoals kleding, tassen, kussens, sjaals, quilts, etui's, servetten, tafelkleden en gordijnen.
LINNEN
Een chique stof, gemaakt van vlas, die moeilijker te maken is dan bijvoorbeeld katoen. Het is vooral geliefd omdat het er mooi uitziet, heerlijk koel is in de zomer en sterker is dan katoen. Ideaal dus als beddengoed of tafelkleed of voor een fijne zomerjurk.